Свята в нашому садку

16.Лют.2024

16 лютого в Україні святкують особливе свято — День Єднання. День Єднання – зовсім молоде свято, яке згуртувало українців і показало, що ми – єдиний народ. Наша єдність має залишитись міцним ланцюгом, який захищає та оберігає всіх нас і Україну не тільки в цей день, а й навіки. Тільки разом ми сильні, бо наша сила-у … Продовжити читання “День Єднання”

Детальніше
06.Гру.2023

Щороку 6 грудня ми вшановуємо Збройні Сили України. ЗСУ – це меч і щит України, наша опора та захист. Найкращі сини та дочки України борються у Збройних силах за незалежність та свободу своєї Батьківщини. Після початку повномасштабної війни про відвагу та професіоналізм українських воїнів дізнався весь світ. В дитячому садочку №6 було оголошено благодійну акцію, … Продовжити читання “День Збройних Сил України”

Детальніше
17.Кві.2023

Великдень – велике Християнське свято на всій Землі. Це добре і світле свято несе з собою Віру, Надію і Любов. З давніх-давен після довгої і затяжної зимі всі чекали весну, а з нею і Великодніх свят. Природа в цей час починає оживати – воскресати від зимового сну. Теплими та сонячними стають ці дні і у … Продовжити читання “Великоднє свято”

Детальніше
06.Бер.2023

25 лютого в Україні святкується день народження Лесі Українки – видатної української поетеси, перекладача, культурного діяча. Ніжна, але сильна духом, пройнята прометеївським вогнем любові до людей, Леся Українка – неперевершений поет боротьби, поет-патріот. Її твори надихають, додають сил та впевненості. До Дня Народження Лесі Українки в нашому ЖДНЗ № 6 пройшов тематичний день. Вихованці із … Продовжити читання “День Народження Лесі Українки”

Детальніше
02.Бер.2023

Рідна мова – це та, яку ми чуємо, якою володіємо з дитинства, мова тихих матусиних колискових і захопливих бабусиних розповідей, цікавих дитячих ігор. Це та мова, якою ми вимовляємо перші, найголовніші в житті слова. Для кожної людини на планеті її рідна мова – єдина і неповторна. 21 лютого 2023 року, дошкільнята ДНЗ №6 долучилися до … Продовжити читання “Міжнародний день рідної мови”

Детальніше