07.Бер.2024

45 практичних психологів взяли участь у семінарі-практикумі “Агресія в дошкільному віці. Причини та запобігання”. Захід відбувся на базі дошкільного навчального закладу № 6. Спікери, які поділилися досвідом: Анна Дєдкова, ДНЗ №33; Любов Марчук, ЗДО №1; Ольга Вігура, ДНЗ №6. Тема подолання агресії є актуальною для дітей дошкільного віку, бо саме цей період характеризується нестабільністю емоцій, … Продовжити читання “Семінар-практикум “Агресія в дошкільному віці. Причини та запобігання””

Детальніше
16.Лют.2024

16 лютого в Україні святкують особливе свято — День Єднання. День Єднання – зовсім молоде свято, яке згуртувало українців і показало, що ми – єдиний народ. Наша єдність має залишитись міцним ланцюгом, який захищає та оберігає всіх нас і Україну не тільки в цей день, а й навіки. Тільки разом ми сильні, бо наша сила-у … Продовжити читання “День Єднання”

Детальніше
06.Гру.2023

Щороку 6 грудня ми вшановуємо Збройні Сили України. ЗСУ – це меч і щит України, наша опора та захист. Найкращі сини та дочки України борються у Збройних силах за незалежність та свободу своєї Батьківщини. Після початку повномасштабної війни про відвагу та професіоналізм українських воїнів дізнався весь світ. В дитячому садочку №6 було оголошено благодійну акцію, … Продовжити читання “День Збройних Сил України”

Детальніше
30.Жов.2023

Міжнародний день кухаря відзначають у всьому світі 20 жовтня. Професійні кухарі – це справжні творці, які перетворюють кулінарію на мистецтво і творчість. Вони можуть зробити страву одночасно привабливою зовні, ситною та корисною. Діти групи «Ромашка» в цей день ліпили «варенички в маслі», прикрашали фартушок кухарю (аплікація), вивчали та розповідали вірші, розмальовували кастрюльки, виконували пальчикові забавлянки: … Продовжити читання “Міжнародний день кухарів та кулінарів”

Детальніше
15.Лип.2023

Головні правила відвідування лісу: відвідування лісів у прикордонних районах є смертельно небезпечним; нехтування попереджувальними знаками «СТОП МІНИ» смертельно небезпечно; виконання розвороту на лісовій дорозі може спричинити наїзд на міну, що загрожує смертю; з’їжджати з лісової дороги на обочину заборонено; розтягувати або перетинати штучно зроблені завали деревини в лісі становить смертельну небезпеку; подбайте про рідних та … Продовжити читання “Інформаційно-роз’яснювальна робота «СТОП МІНИ»”

Детальніше