Методична служба

31.Жов.2023

Педагоги ЖДНЗ №6 Донченко К.Г. та Висоцька О.В. взяли участь у Всеукраїнському конкурсі “Український сувенір” за темою “Рослинний світ Житомирщини”.

Детальніше
31.Жов.2023

До Дня захисників та захисниць України вихованці ЖДНЗ №6 взяли участь у челенджі малюнків та відеороликів «Дякуємо Захисникам України!» (День подяки). Мета челенджу – висловити вдячність військовослужбовцям, які боронять рідну землю. Нехай всі Захисники України відчують вдячність та повагу тих, кого вони захищають!

Детальніше
24.Жов.2023

 

Детальніше
26.Вер.2023

У продовж 2023 року Всеукраїнський фонд «Крок за кроком» за підтримки Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ) реалізуватиме проект «Підтримки педагогів закладів дошкільної освіти та супровід дітей у надзвичайних ситуаціях». Наші педагоги долучилися до участі в цьому проекті. 20 вересня в закладі відбувся тренінг за програмою «Психолого-педагогічна підтримка дітей, батьків та педагогів в умовах надзвичайних … Продовжити читання “Тренінг за програмою «Психолого-педагогічна підтримка дітей, батьків та педагогів в умовах надзвичайних ситуацій»”

Детальніше
14.Вер.2023
Детальніше