16.Лис.2022
Детальніше
28.Лип.2022
Детальніше
09.Лют.2022

Багато хто вірить в новорічні дива, адже це свято і є чари в чистому вигляді. Зміна одного року іншим обов’язково має супроводжуватися виконанням бажань і добрими дивами. Здавна ми вірили в Діда Мороза, в те, що в нього є помічники, з якими він обходить у новорічну ніч слухняних дітей і дарує їм подарунки.  Цьогоріч казковим … Продовжити читання “Новорічний подарунок діткам”

Детальніше
13.Жов.2021

Шановні батьки! Пропонуємо вашій увазі посилання на сайт Міністерства Охорони Здоров’я України “Коронавірус в Україні”, а саме на сторінку “Освіта та батьківство”. Тут ви маєте можливість отримати всю інформацію про освітній процес в закладах освіти України.   https://covid19.gov.ua/osvita-ta-batkivstvo

Детальніше
13.Кві.2021

Дітям батьків, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (позачергово). Згідно з п.17 статті 20 та п. 2  статті 30  Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» Діти, які проживають на території обслуговування державного (комунального) закладу дошкільної освіти (в разі її встановлення його засновником (засновниками) (першочергово). Згідно постанови КМУ від 12.03.2003 р. № 305 (в редакції постанови КМУ від … Продовжити читання “Держава гарантує надання пільг при влаштуванні дітей у заклади дошкільної освіти:”

Детальніше