Групи з порушенням зору

07.Лют.2024

21 січня у всьому світі відзначається одне з найбільш незвичайних свят — Міжнародний день обіймів. З обіймів починається життя людини – адже перше, що робить мати після появи свого чада на світ – обіймає його і прикладає до грудей. Обійми супроводжують нас протягом усього життєвого шляху – обіймаються закохані, подружжя, друзі, родичі. Обнімаються, вітаючи один … Продовжити читання “Міжнародний день обіймів”

Детальніше
04.Гру.2023

Щороку 10 листопада відзначається Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку, який підкреслює значну роль науки в суспільстві. Цей день також наголошує на важливості та актуальності науки в нашому щоденному житті. Діти  групи «Калинка» долучилися до відзначання свята. Вихованці із цікавістю дізнавалися про  професію вченого, про її важливість, адже науковці працюють для майбутнього всіх жителів Землі: саме … Продовжити читання “Всесвітній день науки”

Детальніше
10.Лис.2023

Всесвітній день макаронів щорічно відзначають 25 жовтня.   Наче диво якесь – як один вид їжі може приймати стільки різних форм. Звісно, мова про макарони: довгі, закручені, у листках і схожі на мушлі. Їх існує більше, ніж 300 видів!  А наші дітки груп “Зірочка” та “Калинка” не тільки люблять ласувати макаронами, а й власноруч виготовляти, продавати, … Продовжити читання “Всесвітній день макаронів”

Детальніше
30.Чер.2023

День пам’яті та примирення — пам’ятний день в Україні, який відзначають 8 травня. Надзвичайно важливо згадувати та вшановувати подвиг ветеранів, котрі боролися з нацизмом і перемогли його. Але не менше заслуговують на увагу та пам’ять інші, кого торкнулась війна – військовополонені, остарбайтери, підпільники, діти війни, цивільні, які постраждали від окупації і бойових дій у 1939-1945 … Продовжити читання “День пам’яті і примирення”

Детальніше
30.Чер.2023

Соняшник — це квітка, яка символізує літо, сонце, радість і оптимізм. Він має неймовірну енергетику, яка передається всім, хто його бачить. А ще він має своє свято, яке в усьому світі відзначається щороку 1 травня.

Детальніше