Групи з порушенням мови

24.Кві.2024

Щоб підкреслити безцінне значення голосу та привернути увагу громадськості до проблем, повʼязаним з його здоровʼям, 16 квітня щороку відзначається Всесвітній день голосу. Голос – це справжній дар, адже без нього значно утруднюється спілкування між людьми. Багато наук вивчають людський голос – біологія, медицина, психологія, лінгвістика, музика. Проте ми звикли сприймати звук голосу як належне, і … Продовжити читання “Всесвітній день голосу”

Детальніше
24.Кві.2024

20 березня весь світ відзначає День нашої планети. Цей міжнародний День покликаний перш за все звертати увагу людини на проблеми, які вона створює своєю діяльністю, та замислитися над тим, що вона може зробити для вирішення екологічних проблем. Діти нашої групи цього дня прибирали майданчик, декламували вірші, грали в дидактичні ігри: «Планета радіє, планета сумує»; «Мешканці … Продовжити читання “День нашої планети”

Детальніше
19.Бер.2024

19 лютого Україна відзначає День Державного Герба. Вже багато століть герб єднає українців та надає сил. Український тризуб уособлює для нас зв’язок поколінь, прагнення українського народу до власної державності, соборності та незалежності. Малята нашого дошкільного закладу не могли залишитися осторонь такої знаменної дати та вшанували символіку рідної Батьківщини.

Детальніше
07.Бер.2024

17 лютого – День спонтанного прояву доброти Спонтанний прояв доброти – це коли щире бажання зробити добро виникає раптово, виключно з добрих намірів, є безкорисливим і не потребує вдячності. Цей день присвячений тому, щоб висловити вдячність оточуючим, побачити тих, хто цього потребує, а також прищепити доброту сьогоднішній молоді, щоб майбутнє було добрішим. Вам потрібно докласти … Продовжити читання “День спонтанного прояву доброти”

Детальніше
07.Лют.2024

Соломинка для коктейлю🥤 – неймовірно розповсюджена в світі річ. Ми користуємося нею, коли п’ємо каву ☕на ходу, смакуємо коктейль🧋 чи свіжий сік 🧃на сніданок. 3 січня — відповідна дата для того, щоб дізнатися історію соломинки, адже саме цього дня вона святкує свій день народження🎂.

Детальніше