Групи раннього віку

09.Гру.2022

З 05.12 по 09.12.2022 р. в ЖДНЗ №6 проходив тематичний тиждень «Зимовий одяг». Педагоги ознайомлювали вихованців з поняттями «одяг», «святковий одяг», «одяг для дітей та дорослих». Заохочували діток до експериментування та створення простих візерунків фарбами, фломастерами, з готових аплікаційних форм в оздобленні предметів одягу. Вчили слідкувати за охайністю власного одягу та одягу однолітків.

Детальніше
08.Гру.2022

6 грудня відзначаємо державне свято – День Збройних сил України. Це свято справжньої мужності, героїзму і відваги. Наші захисники та захисниці кожен день мужньо боронять нашу рідну землю та захищають нас. Висловлюємо вам щиру подяку за героїчне виконання військового обов’язку, мужність і рішучість на полі бою. Схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які віддали своє життя … Продовжити читання “День Збройних сил України”

Детальніше
22.Лис.2022

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи – одне зі знакових офіційних свят, встановлене на честь двох революції, які відбулися в Україні у 2004 та 2013 роках. Цього дня українці вшановують пам’ять про людей, які під час Революції Гідності та Помаранчевої революції стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, … Продовжити читання “День Гідності та Свободи”

Детальніше
28.Жов.2022

Ранній вік – це інтенсивний період розвитку дитини. Впродовж даного періоду швидко розвивається ігрова діяльність, для дитини світ гри і фантазій невіддільний від реального життя, збагачується знання про навколишній природній, соціальний світ і саму себе, формуються особистісні якості. Наші педагоги беручи до уваги всі особливості дітей раннього віку підбирають різноманітні форми розвитку малят.

Детальніше
09.Сер.2022

А який чудовий та неповторний зелений колір… Це день довкілля, надії, безпеки, юності, спокою. Зелений колір – скромний, спокійний, вологий, м’який. Це колір природи, рослин. Без них неможливе життя, вони своїм корінням йдуть в землю, а листям тягнуться до неба. Це колір природної гармонії. Він дає нам відчуття спокою і розслаблення.

Детальніше