Група “Зірочка”

10.Лис.2023

Всесвітній день макаронів щорічно відзначають 25 жовтня.   Наче диво якесь – як один вид їжі може приймати стільки різних форм. Звісно, мова про макарони: довгі, закручені, у листках і схожі на мушлі. Їх існує більше, ніж 300 видів!  А наші дітки груп “Зірочка” та “Калинка” не тільки люблять ласувати макаронами, а й власноруч виготовляти, продавати, … Продовжити читання “Всесвітній день макаронів”

Детальніше
12.Кві.2023

12 квітня в Україні відзначають День космонавтики. І хоча космос – далекий і близький – завжди вабив людей, ми про нього й досі знаємо дуже мало. Але ця тема неймовірно є цікавою для дітей. Тому сьогодні наші педагоги з вихованцями стали справжніми космонавтами і разом подорожували у космос.

Детальніше
06.Кві.2023

27 березня світ відзначає творче свято, яке також вважають професійним святом театральних працівників – Міжнародний день театру. Подію започаткував Міжнародний інститут театру, а саме людина мистецтва – француз Жан Кокто у 1961 році. Театральне мистецтво з’явилось в Давній Греції, де костюмовані вистави влаштовували на честь вшанування бога Діоніса. Згодом, пройшовши великий шлях розвитку, театр відокремився … Продовжити читання “Міжнародний день театру”

Детальніше
25.Січ.2023

21 січня у нашому садочку відзначалося одне з найбільш незвичайних свят — Міжнародний день обіймів. З обіймів починається життя людини – адже перше, що робить мати після появи свого дитини на світ – обіймає його. Обійми супроводжують нас протягом усього життєвого шляху. Обійми – символ близькості і любові. Тому присвячене обіймам свято знайшло буквально всенародну … Продовжити читання “Міжнародний день обіймів”

Детальніше
19.Гру.2022

З 12.12.22 по 16.12.22 р. в ЖДНЗ №6 проходив тематичний тиждень “Мої рухи”.  Наші педагоги реалізуючи програму “Дошкільникам про сталий розвиток” формують у дітей початкові уявлення про дії та поведінку, що орієнтовані на сталий розвиток, необхідних для свідомого вибору власного способу життя. Після занять діти зможуть самостійно виконувати прості фізичні вправи, пояснювати їхню важливість, позитивно … Продовжити читання “Тематичний тиждень “Мої рухи””

Детальніше