Група “Журавлик”

24.Кві.2024

21 березня в нашій групі молодшого віку  “Журавлик” пройшов чудовий та захоплюючий День лялькаря! 🎀👩‍🦰🎉 Педагоги влаштували справжнє свято для наших малят, присвячене їх улюбленому іграшковому другу – ляльці! 🎈 Діти мали можливість познайомитися з різноманітними видами ляльок, розглянути їх різні розміри, форми та матеріали. Також влаштували справжню виставку ляльок, де кожен міг обрати свою … Продовжити читання “День лялькаря”

Детальніше
07.Бер.2024

21 лютого — Міжнародний день рідної мови. Рідна мова – це та, яку ми чуємо, якою володіємо з дитинства, мова тихих матусиних колискових і захопливих бабусиних розповідей, цікавих дитячих ігор. Це та мова, якою ми вимовляємо перші, найголовніші в житті слова. Для кожної людини на планеті її рідна мова – єдина і неповторна. Сьогодні і … Продовжити читання “Міжнародний день рідної мови”

Детальніше
07.Лют.2024

Нумо, хлопчики й дівчата!  Ковзани беріть й санчата,  Бо прийшов веселий час,  Всіх зима чекає нас! 19 січня- Міжнародний день зимових видів спорту. Мета свята – підвищити інтерес до зимових видів спорту і залучити молодь до активного способу життя. Цей день дає можливість насолодитися снігом, зануритися у світ зимових видів спорту. Важливо навчати дітей сприймати … Продовжити читання “Міжнародний день зимових видів спорту”

Детальніше
04.Січ.2024

Усім нам дуже подобається отримувати всілякі приємні подарунки. Це справжній сюрприз, коли гублячись у здогадах ми отримуємо щось зовсім несподіване, але в глибині душі лише крадькома окреслене в наших добрих надіях і мріях, що приносить нам непідробну радість і теплі почуття. Через подарунок можна передати не тільки свою ніжність і турботу, а й показати всю … Продовжити читання “День подарунків”

Детальніше
05.Гру.2023

12 листопада в Україні традиційно відзначають свято – День синички. Заповзята й непосидюча синичка – один із прадавніх символів українського народу. Цю симпатичну пташку ще з часів вважають своєрідним оберегом – вісницею добрих звісток, радості та веселощів. Маленька й швидка представниця пернатих також символізує працьовитість і завзятість, притаманну цим милим пташкам. Синиця ніколи не сидить на … Продовжити читання “День синички”

Детальніше