Група “Веселка”

07.Бер.2024

День Святого Валентина прийнято відзначати  14 лютого. Це свято в Європі почали святкувати ще кілька століть тому, в Україну воно прийшло зовсім недавно і стало популярним.  Любов – це незвичайне почуття, завдяки якому, кожна людина відчуває себе по-справжньому щасливою і комусь потрібною. В цей день в нашому закладі всі один одного вітали зі святом, бажали … Продовжити читання “День Святого Валентина”

Детальніше
25.Лют.2024

Взимку у 2012 році була започаткована ще одна чудова традиція – святкування  Всесвітнього дня снігу. Всесвітній день снігу (англ. World Snow Day) — міжнародне свято. Відзначається щорічно передостанньої неділі січня(що цьогоріч припадає на 21 січня) У 2012 році, в перший рік свято відбувалося у понад 20 країнах світу, серед  яких США, Канада, Австралія, Швейцарія, Фінляндія, Німеччина, Велика Британія, Норвегія, Польща, Туреччина, Казахстан, Україна та інші.  У 2020  Всесвітній день снігу відзначали  вже … Продовжити читання “Всесвітній день снігу”

Детальніше
04.Січ.2024

 7 грудня відзначають Всесвітній день української хустки. Хустка – це життя… Вона пам’ять роду, його святиня. Хустка – це оберіг жінки, бо оберігає її від усього злого. Хустка здавна відігравала магічну роль. Без минулого немає майбутнього. Ми – українці – маємо пам’ятати нашу історію, звичаї, берегти їх і шанувати. І нехай хустка, як оберіг, зігріває наші … Продовжити читання “День української хустки”

Детальніше
02.Бер.2023

Масляна — це свято, яке люблять і дорослі, і діти. Його відзначають у великих містах, і в маленьких тихих селах. І кожен веселиться по-своєму. І у кожного після цього святкування залишається маса позитивних емоцій та незабутніх вражень. Масляний тиждень у нашому ЖДНЗ №6 теж проходив доволі весело та цікаво.

Детальніше
25.Січ.2023

З Днем Соборності України! Український народ відзначає важливу дату своєї багатовікової історії — День Соборності. День Соборності – свято, що символізує єдність українських земель. Воно уособлює нерозривний зв’язок між усіма поколіннями борців за волю і незалежність нашої країни, демонструє перед усім світом неподільність України й стійкість української нації. Соборність України сьогодні є запорукою нашої спільної … Продовжити читання “День Соборності України”

Детальніше