Група “Метелик”

04.Гру.2023

10 листопада ми відзначаємо Міжнародний день їжаків, свято колючих комахоїдних ссавців. І хоч це нічні тварини, але до цього дня вони вже впадають у зимову сплячку, згорнувшись у тугий клубок у своєму гнізді з листя та трави, захованого серед гілок. День присвячений захисту їжачків, які справді дивовижні тварини!

Детальніше
11.Кві.2023

Щорічно 7 квітня світ відзначає World Health Day або Всесвітній день здоров’я. Це одна з важливих соціальних дат, значення якої переоцінити неможливо. Головна мета свята — звернути увагу суспільства на важливість здорового способу життя та вчасної профілактики захворювань. Здоров’я – це безцінний дар. Без нього дуже важко зробити життя цікавим, багатогранним і щасливим. Тому здоров’я … Продовжити читання “Всесвітній день здоров’я”

Детальніше
26.Гру.2022

Оскільки в Україні новорічні свята стартують з Дня Святого Миколая, то поставити і прикрасити ялинку вирішили саме в цей день. День Святого Миколая – найулюбленіше свято дітлахів. Вони з нетерпінням чекають пробудження, а подушечки чи черевички наповнюються подарунками. У цей день Миколай Чудотворець ближче до нас як ніколи! В цей день він почує і зрозуміє … Продовжити читання “День Святого Миколая”

Детальніше
08.Гру.2022

6 грудня відзначаємо державне свято – День Збройних сил України. Це свято справжньої мужності, героїзму і відваги. Наші захисники та захисниці кожен день мужньо боронять нашу рідну землю та захищають нас. Висловлюємо вам щиру подяку за героїчне виконання військового обов’язку, мужність і рішучість на полі бою. Схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які віддали своє життя … Продовжити читання “День Збройних сил України”

Детальніше
22.Лис.2022

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи – одне зі знакових офіційних свят, встановлене на честь двох революції, які відбулися в Україні у 2004 та 2013 роках. Цього дня українці вшановують пам’ять про людей, які під час Революції Гідності та Помаранчевої революції стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, … Продовжити читання “День Гідності та Свободи”

Детальніше