Група “Капітошка”

07.Лют.2024

У світі дитячих казок існує безліч чарівних персонажів, але мало хто з них є таким улюбленим і впізнаваним, як Вінні Пух. Цей ведмедик не просто символ доброти та невинності, але й герой, який об’єднує покоління. День Вінні Пуха – це особлива дата, коли ми віддаємо данину поваги одному з найбільш іконічних персонажів дитячої літератури. 

Детальніше
04.Січ.2024

Всі люблять печиво! У світі існує стільки видів печива, що на кожен смак можна знайти своє, улюблене печиво. І дата святкування теж не випадкова, адже випікання печива – це одна з найсмачніших традицій Різдва. Тож сьогодні печіть печиво, смакуйте ним, даруйте комусь і насолоджуйтесь самі!

Детальніше
04.Січ.2024

Всесвітній день вітань відзначається щорічно з 1973 року. Його придумали два брати – американці – Майкл і Брайен Маккомак пізньою осінню 1973 року, відправивши декілька вітальних листів в різні кінці світу. З того часу, щорічно 21 листопада відзначається Всесвітній день вітань, радісних емоцій і гарного настрою.

Детальніше
26.Кві.2023

20 квітня відзначається День вдячності волонтерам. Це день, коли ми вшановуємо волонтерів за їх безкорисливість, відвагу, доброту та щирість, яку вони проявляють у своїй волонтерській діяльності.  ЖДНЗ №6 висловлює вдячність усім, хто знайшов у собі силу, відвагу і робить добрі справи, не вимагаючи нічого натомість, за допомогу тим, хто найбільше цього потребує.

Детальніше
14.Бер.2023

Державний Гімн України – один з головних державних символів України поряд із прапором і гербом. 10 березня для Дня Державного Гімну обраний як день, в який вперше прозвучав твір композитора Михайла Вербицького на слова поета Павла Чубинського «Ще не вмерла Україна». Тому в цей день вихованці ЖДНЗ №6 з радістю доєдналися до відзначання та проспівали … Продовжити читання “ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ГІМНУ УКРАЇНИ”

Детальніше