Група “Білочка”

24.Кві.2024

Щороку 2 квітня уся всесвітня спільнота відзначає Міжнародний день дитячої книги (International Children’s Book Day). Це свято привертає увагу всіх дітей та їхніх батьків до надзвичайної важливості книжки в житті юних читачів. Адже саме вона відкриває малятам двері у великий та незнайомий світ, знайомить з невідомими раніше істотами, розкриває таємниці життя, сприяє становленню особистості. Це … Продовжити читання “Міжнародний день дитячої книги”

Детальніше
24.Кві.2024

День сміху — чудове свято, щоб зайвий раз порадіти життю, як для дорослих, так і для малюків, пограти, повеселитися і зустріти його з палаючими очима і щасливими посмішками! У цей день навіть найсерйозніші люди мимоволі посміхаються. 1 квітня – це найвеселіше свято року, свято сміху, жартів, розіграшів. Тому, підтримуючи традицію вихователі і діти старшої групи … Продовжити читання “День сміху”

Детальніше
24.Кві.2024

Всесвітній день здоров’я порожнини рота (World Oral Health Day – WOHD) заснований у 2013 році Всесвітньою Стоматологічною Федерацією. Мета цього дня – нагадати про важливість гігієни порожнини рота (щоденне чищення щіткою і зубною ниткою), адже це є дуже важливим для загального здоров’я людини. Діти групи “Білочка”  долучилися до цього дня та переглянули відео “Наші зуби. … Продовжити читання “Всесвітній день здоров’я порожнини рота”

Детальніше
04.Січ.2024

15 грудня відзначається неофіційне свято – день чаю. Чай – найпопулярніший у світі напій. Батьківщиною чаю прийнято вважати Китай. Протягом року існує декілька подій присвячених чаю: Міжнародний день чаю (21 травня), День чаю (15 грудня), День гарячого чаю ( 12 січня), День чаю з льодом (10 червня). Цікаві факти про чай: Споживання чаю з меншою … Продовжити читання “День чаю”

Детальніше
04.Січ.2024

1 грудня група Білочка святкувала “день народження” ялинки. Діти ознайомилися з головним атрибутом свята Нового року.  Традиція ставити та прикрашати ялинку на Новорічні свята з’явилася в Німеччині. Тоді вважали ялинку символом вічного життя та відродження, оскільки це дерево ніколи не втрачає листя. Але люди не різали дерево, а прикрашали його біля свого будинку.  Перші  штучні … Продовжити читання ““День народження” ялинки”

Детальніше