Група “Бджілка”

21.Тра.2024

Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти давні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Метою проведення даного заходу є привернення уваги до українського святкового вбрання. Цього дня діти групи «Бджілка» закріплювали знання про різні орнаменти та варіанти оформлення вишиванки, значення її в житті людини, складали розповіді «з чим асоціюється орнамент різних сорочок» та грали … Продовжити читання “Всесвітній день вишиванки”

Детальніше
24.Кві.2024

Щорічно 22 березня відзначається Всесвітній день водних ресурсів. Метою проведення даного заходу є привернення уваги до раціонального використання води, проблем якості питної води. Цього дня діти групи «Бджілка» закріплювали знання про різні стани води, значення води в житті людини, складали розповіді «Де живе краплинка» та грали в цікаву гру «Рибка плаває у річці».

Детальніше
04.Січ.2024

Є на світі багато незвичних, але приємних і теплих свят. 6 грудня в усьому світі відзначається Міжнародний день рукавиці або рукавичного дерева. Це чудовий день для людей, щоби відсвяткувати подарунок тепла, уваги й комфорту, бо рукавиці та рукавички в нас завжди асоціюються із зимою та її забавами. І неважливо, різнобарвні чи однотонні, куплені чи зв’язані … Продовжити читання “Міжнародний день рукавиці”

Детальніше
04.Січ.2024

Телебачення для дошкільнят – захопливий світ, у якому багато цікавого. Діти ознайомилися з цим видом ЗМІ. Вони побували у ролі артистів. Викладали телевізор за допомогою лего цеглинок. На занятті з образотворчої діяльності кожен мав змогу створити свій телевізор. Діти мали змогу поринути у світ професії ведучого – брали інтерв’ю у своїх мам: «Яка твоя улюблена … Продовжити читання “Всесвітній день телебачення”

Детальніше
06.Кві.2023

27 березня світ відзначає творче свято, яке також вважають професійним святом театральних працівників – Міжнародний день театру. Подію започаткував Міжнародний інститут театру, а саме людина мистецтва – француз Жан Кокто у 1961 році. Театральне мистецтво з’явилось в Давній Греції, де костюмовані вистави влаштовували на честь вшанування бога Діоніса. Згодом, пройшовши великий шлях розвитку, театр відокремився … Продовжити читання “Міжнародний день театру”

Детальніше