Сталий розвиток

15.Лис.2022

З 07.11. по 11.11.22 н.р. в ДНЗ №6 проходив тиждень присвячениий освіті сталого розвитку. Робота педагогів нашого дошкільного закладу була спрямована на формування у дітей початкових уявлень про дії та поведінку в напрямі сталого розвитку, що необхідні для свідомого вибору способу власного життям; усвідомлення дітьми необхідності збереження ресурсів планети та особистої причетності до майбутнього суспільства … Продовжити читання “Дошкільнятам – освіта сталого розвитку”

Детальніше
11.Лют.2022

З 07.02 – 11.02.22 р. в нашому садочку проходив тиждень: «Вода – наше спільне багатство». Педагоги з вихованцями досліджували воду, визначали її властивості, місцезнаходження, говорили про потребу у воді всіх живих істот, визначали різні стани води (холодна, тепла, чиста, прозора, забруднена, без смаку). Адже так важливо розвивати вміння логічно мислити, міркувати, робити невеликі висновки, узагальнення, … Продовжити читання “Тематичний тиждень: «Вода – наше спільне багатство»”

Детальніше
13.Жов.2021

Учіться бути вдячними за все Щодня, завжди і просто щохвилини. Бо вдячність доброту в серця несе Й важливо це для кожної людини. Йде від подяки до людей тепло І хвиля радості в їх серці оживає. Це ніби щастя раптом зацвіло І кожного до себе пригортає… Кожній людині у житті нерідко потрібна допомога, участь, увага інших. … Продовжити читання “Тематичний тиждень “Подяка””

Детальніше
15.Кві.2021

На території Житомирської міської об’єднаної територіальної громади з 5 по 30 квітня проходить весняний загальноміський благоустрій та санітарне прибирання. Відповідне розпорядження про «Про весняний благоустрій та санітарне прибирання території громади» від 2 квітня опубліковане на сайті Житомирської міської ради. Протягом цього часу відповідно до плану заходів передбачено проведення чималого комплексу робіт щодо благоустрою та наведення порядку на території громади. Зокрема, привести у належний стан вулиці, прилеглі території, … Продовжити читання “Місячник благоустрою”

Детальніше
30.Бер.2021

Наші педагоги разом з батьками та вихованцями 27 березня приєднались до Міжнародної екологічної акції Година Землі (англ. Earth Hour). Це щорічна акція, організована Всесвітнім фондом природи WWF. Вона надає можливість висловитись на підтримку природи. Метою акції є не економія електроенергії, а привернення уваги суспільства до екологічних проблем. Акція проводиться з 20:30 до 21:30 за місцевим часом. Взяти участь в ній … Продовжити читання “Година Землі 2021”

Детальніше